Dyrekcja


mgr  Bogumiła Kluszczyńska - Dyrektor
mgr Katarzyna Gemander-Pawłowska - Wicedyrektor ds szkół młodzieżowych
mgr inż.  Iwona Hewak-Grzywa - Wicedyrektor ds Centrum Kształcenia Ustawicznego
mgr Paweł Sygit - Wicedyrektor  ds Centrum Kształcenia Praktycznego
mgr inż.  Joanna Jagoda-Orłowska - Kierownik szkolenia praktycznego

 

 Kadra Pedagogiczna


 

Bełdowicz RomualdGeografia, podstawy przedsiębiorczości,podstawy
pedagogiki, podstawy psychologii
Betleja-Armoneit UrszulaPrzedmioty zawodowe ekonomiczne
Biernacka-Świerc AleksandraJęzyk polski
Bul DariuszWychowanie fizyczne
Chmielewska AlicjaJęzyk angielski
Ciszewska DorotaInformatyka
Drozd Agnieszka
Teoretyczne przedmioty fryzjerskie, pracownia
fryzjerska
Francuz MagdalenaJęzyk niemiecki
Giza Julian Praktyczna nauka zawodu
Gut AnnaMatematyka
Gzik Barbara
Przedmioty zawodowe mechaniczne
Jakubik Dariusz
 Religia
Kandziora ArnoldPraktyczna nauka zawodu
Kaszowicz AleksandraBiblioteka
Kocieniewska Izabela Chemia, przedmioty zawodowe chemiczne,
informatyka
Konopka BogusławMatematyka, przedmioty mechaniczne
Kopeć Anna Matematyka
Koprowicz Katarzyna Język polski
Kostka BarbaraJęzyk angielski
Kraka Agnieszka Język niemiecki
Krzemień Bogumiła Chemia, teoretyczne, przedmioty zawodowe
fryzjerskie
Krzemińska Jadwiga Wychowanie fizyczne
Kuczara PawełWychowanie fizyczne
Kulij MonikaJęzyk angielski
Kureczko Wiesław Praktyczna nauka zawodu
Kurzak Justyna Przedmioty ekonomiczne
Leś DagmaraHistoria, wiedza o społeczeństwie
Lipnicka-Kościelniak IwonaMatematyka, informatyka
Łagan JolantaChemia, przedmioty zawodowe chemiczne
Maliszewska AleksandraJęzyk polski
Maliszewski PiotrPrzedmioty zawodowe mechatroniczne
Marchewka-Czech MonikaTeoretyczne przedmioty zawodowe  fryzjerskie
Masztalerz-Wrona Elżbieta Pedagog
Mierzwa Ewa Przedmioty zawodowe mechatroniczne
Mikulski MarcinPraktyczna nauka zawodu
Müller-Olszak Tatiana Przedmioty zawodowe mechatroniczne
Nowakowski Zbigniew Praktyczna nauka zawodu
Oleszowska-Pakosz Ewa Teoretyczne przedmioty zawodowe fryzjerskie,
pracownia fryzjerska
Pawelec DariuszPrzedmioty mechaniczne zawodowe
Podsiadło AnnaTeoretyczne przedmioty zawodowe fryzjerskie,
pracownia fryzjerska
Pławszewski Marek Praktyczna nauka zawodu
Pyka BernardPraktyczna nauka zawodu
Rajca SylwiaBiologia
Rudolf Janusz Praktyczna nauka zawodu
Ruman KatarzynaHistoria, WOS
Sieńko Anna Język angielski
Skalmierska ZofiaPrzedmioty zawodowe ochrony środowiska
Skoracki TomaszPraktyczna nauka zawodu
Słupska Marta Język polski
Sowa Roman Przedmioty zawodowe mechaniczne
Spólnicka - Szczepaniak Barbara Bibliotekarz
Staliś Zenon Praktyczna nauka zawodu
Stobiecka Anna Chemia, przedmioty zawodowe chemiczne
Szczepańczyk Aleksandra Wychowanie fizyczne
Szot MariaReligia
Szota AgnieszkaFizyka, przedmioty chemiczne
Śmiech KrystynaPrzedmioty zawodowe elektroniczne
Świerczek Sabina Matematyka
Trojan Damian Religia
Uniowski PiotrReligia
Var Bogya de Cepy Tatiana Język angielski
Walińska Anna Chemia, Fizyka, Wychowanie do życia w rodzinie
Warzecha Wojciech Praktyczna nauka zawodu
Werner KazimierzWychowanie fizyczne
Wiśniewski JarosławPraktyczna nauka zawodu
Wójcik JózefaChemia, przedmioty chemiczne zawodowe
Zabuga BeataGeografia
Zając Anna Wychowanie fizyczne
Zalewska Bernadeta

 Język niemiecki

Zemlik Beata Pedagog
Zydek HenrykBibliotekarz
Żurawicka-Wizor Danuta Język polski, wiedza o kulturze