DYREKCJA
mgr Bogumiła Kluszczyńska - Dyrektor
mgr inż. Barbara Gzik- Wicedyrektor ds. szkół młodzieżowych
mgr inż. Iwona Hewak-Grzywa - Wicedyrektor ds. Centrum Kształcenia Ustawicznego
mgr Paweł Sygit - Wicedyrektor ds. Centrum Kształcenia Zawodowego
mgr Izabela Wilk- Kierownik szkolenia praktycznego
KADRA PEDAGOGICZNA
Biernacka-Świerc Aleksandra | Język polski |
Bul Dariusz | Wychowanie fizyczne |
Chmielewska Alicja | Język angielski |
Cicha Irena | Biblioteka |
Drozd Agnieszka | Teoretyczne przedmioty fryzjerskie, pracownia fryzjerska |
Duda Małgorzata | Pedagog |
Dziurska Katarzyna | Przedmioty zawodowe mechaniczne |
Dziurski Robert | Przedmioty zawodowe mechaniczne i mechatroniczne |
Francuz Magdalena | Język niemiecki |
Grzelińska Sławomira | Historia ( SP) |
Grzesik Beata | Język polski |
Gzik Barbara | Przedmioty zawodowe mechaniczne i mechatroniczne |
Hewak-Grzywa Iwona | Informatyka, podstawy przedsiębiorczości |
Jagoda-Orłowska Joanna | Edb, fizyka, matematyka |
Jędrzejewski Dariusz | Praktyczna nauka zawodu |
Kaczor Sławomir | Historia, historia i teraźniejszość |
Kaszowicz Aleksandra | Biblioteka |
Kluska Ireneusz | Przedmioty zawodowe mechaniczne i mechatroniczne |
Kocieniewska Izabela | Chemia, przedmioty zawodowe chemiczne, informatyka |
Koprowicz Katarzyna | Język polski |
Korzus Marcelina | Język niemiecki |
Kostka Barbara | Język angielski |
Kraka-Kułagowska Agnieszka | Język niemiecki |
Krępa-Adolf Ewa | geografia, biologia |
Krzemińska Jadwiga | Wychowanie fizyczne |
Kuczara Paweł | Wychowanie fizyczne |
Kulij Monika | Język angielski |
Kulińska Katarzyna | Teoretyczne przedmioty fryzjerskie, pracownia fryzjerska |
Kupka Dorota | Przedmioty zawodowe mechaniczne i mechatroniczne, informatyka |
Kureczko Wiesław | Informatyka, przedmioty zawodowe elektryczne |
Kurzak-Urbańska Justyna | Przedmioty ekonomiczne, podstawy przedsiębiorczości |
Leś Dagmara | Historia, wiedza o społeczeństwie |
Lipnicka-Kościelniak Iwona | Matematyka |
Lukosek Edyta | Chemia, biologia, przedmioty zawodowe chemiczne |
Łagan Jolanta | Chemia, przedmioty zawodowe chemiczne |
Maliszewska Aleksandra | Język polski |
Maliszewski Piotr | Przedmioty zawodowe mechatroniczne |
Marchewka-Czech Monika | Teoretyczne przedmioty zawodowe fryzjerskie, plastyka |
Miciak Grzegorz | Przedmioty zawodowe z zakresu automatyki i robotyki |
Mikulski Marcin | Praktyczna nauka zawodu |
Müller-Olszak Tatiana | Przedmioty zawodowe mechatroniczne |
Mysza Agata | Język angielski (SP, LO) |
Nieroda Jakub | Wychowanie fizyczne |
Nowak Justyna | Język polski |
Nowakowski Zbigniew | Praktyczna nauka zawodu |
Oleszowska-Pakosz Ewa | Teoretyczne przedmioty zawodowe fryzjerskie, pracownia fryzjerska |
Ostryński Jarosław | Religia |
Pakosz Tomasz | Przedmioty zawodowe mechaniczne |
Pawelec Dariusz | Przedmioty zawodowe mechaniczne |
Podsiadło Anna | Teoretyczne przedmioty zawodowe fryzjerskie, pracownia fryzjerska, edukacja dla bezpieczeństwa |
Postek Dariusz | Przedmioty zawodowe elektryczne |
Pławszewski Marek | Praktyczna nauka zawodu |
Pyka Bernard | Praktyczna nauka zawodu |
Rajca Sylwia | Biologia |
Remplewicz Katarzyna | Fizyka, Matematyka |
Rojek Dorota | Informatyka |
Rudolf Janusz | Przedmioty zawodowe mechaniczne |
Ruman Katarzyna | Język polski, historia, wiedza o społeczeństwie |
Ryszczyk Karolina | Wychowanie fizyczne |
Sawicka Teresa | Matematyka (gimnazjum, SP) |
Skoracki Tomasz | Przedmioty zawodowe elektryczne |
Skrzypczyk Agnieszka | Matematyka |
Słupska Marta | Język polski |
Sowa Roman | Przedmioty zawodowe mechaniczne i mechatroniczne |
Sterczewski Marek | Przedmioty zawodowe elektryczne |
Sygit Paweł | Przedmioty zawodowe mechaniczne |
Szot Maria | Religia |
Szajnowska Maria | Psycholog |
Szmidtke Gabriela | Fizyka |
Świerczek Sabina | Matematyka |
Uniowski Piotr | Religia |
Var Bogya de Cepy Tatiana | Język angielski |
Walińska Anna | Chemia, Fizyka, przedmioty zawodowe chemiczne, Wychowanie do życia w rodzinie |
Warzecha Wojciech | Przedmioty zawodowe elektryczne |
Werner Kazimierz | Wychowanie fizyczne |
Wilk Izabela | Pedagog |
Wiśniewski Jarosław | Przedmioty zawodowe mechaniczne, praktyczna nauka zawodu |
Wójcik Józefa | Chemia, przedmioty chemiczne zawodowe |
Zabuga Beata | Geografia |
Zając Anna | Wychowanie fizyczne |
Zalewska Bernadeta | Język niemiecki |
Zemlik Beata | Pedagog |
Zieliński Marek | Język angielski |
Zydek Henryk | Bibliotekarz |